Üyelik Girişi
Site Haritası
Takvim

Anasayfa


     Dino Bulmaca

   
Fiyat : 220 TL (KDV Dahil)
Ürün Özellikleri
32 kart, 32 dinozor figürü Görsel dikkat gerektiren oyunlar, hem keyifli zaman geçirmesini sağlıyor hem de çocuğun gelişimsel alanlarını destekliyor.
        Detaylar
 
 
Detaylar

İÇERİK :

32 kart, 32 dinozor figürü

Amaç:

Görsel dikkat gerektiren oyunlar, hem keyifli zaman geçirmesini sağlıyor hem de çocuğun gelişimsel alanlarını destekliyor. Eşleştirme çalışmaları 3 boyutlu olarak veriliyor.

 

KÜÇÜK KARTLAR OYUNU (2 Kişi)

Ortasında kırmızı olan kartları bir oyuncu, mavi olanları ise diğer oyuncu alır. Kartlar oyun alanının uygun bir yerine ters olarak bırakılır. Dino figürleri karışık olarak ortaya konulur. Sırayla birer kart açılır ve her oyuncu kartında görseli olan 6 Dino’yu kısa sürede bulmaya çalışır. İlk tamamlayan “DİNO” diye seslenir. Kontrol edilir. Doğru bulmuşsa, rakip oyuncunun kartını alır. İçlerinde yanlış “Dino” varsa, kartını rakip oyuncuya verir. Sırayla bütün kartlar açılır ve oyunun sonunda en çok kartı toplayan birinci olur. 

 

BÜYÜK KARTLAR OYUNU - LOTO (2 veya daha fazla kişi)

Tombala oyununda olduğu gibi her oyuncu birer kart alır. Dinolar içi görünmeyen bir torbaya veya poşete konulur. Sırayla herkes poşetten birer Dino alır ve kartındaki görselin üzerine koyar. Bütün Dinoları ilk bulan “DİNO” diye seslenerek oyunu kazandığını bildirir.

(Not: Kanatlı Dinolar eğer dik durmuyorsa, altındaki çapağı falçata veya bıçakla kesin.)

 
 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam50
Toplam Ziyaret313268
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.758032.8893
Euro35.021935.1622
Hava Durumu
Saat